به سایت "باقلواست" خوش آمدید . تلفن سفارشات ۹۱۰۰۶۳۷۳-۰۲۱

ارسال سفارشات به تمام نقاط تهران

ویژگی های باقلوا شارین

ویژگی های باقلوا شارین

اولین هدف گروه شارین ایجاد طعمی لذت بخش در کنار سلامتی برای شماست. ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا سلامتی را در کنار طعم خوش شیرینی باقلوای استانبولی به شما عرضه کنیم.

 • کم شکر ، کم نمک و کم روغن

  در مراحل تولید و پخت باقلواهای شارین از کمترین مقدار نمک و شکر استفاده شده است. همچنین مجموعه باقلوای شارین با تلاش بسیار و با دست یافتن به فرمولی منحصر به فرد توانسته برخی از باقلواهای خود را بدون استفاده از روغن و به صورت بخار پز تهیه نماید.

 • استفاده از شیر و عسل طبیعی

  در شهد باقلوای شارین از عسل و شیر طبیعی استفاده شده و هیچ گونه مواد نگهدارنده ، شیر خشک ، قند مایع و دیگر مواد مصنوعی در ترکیب آن به کار نرفته است.

 • طعم مطلوب و متفاوت باقلوا

  با یکبار تجربه طعم لذت بخش باقلوای شارین متوجه تفاوت در طعم و مزه آن خواهید شد. به علت عدم استفاده از روغن های غیر استاندارد و همچنین عدم استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده و طعم دهنده های مصنوعی و همچنین کم نمک و کم شکر بودن خمیر بکار رفته در تولید باقلوای شارین، شما همراه با تجربه طعمی لذت بخش و متفاوت ،همچنان اشتها و احساس سبکی خود را خواهید داشت.

 • باقلوای ارگانیک

  مجموعه شارین توانسته برای اولین بار باقلوای ارگانیک را تولید نماید. در تولید این باقلوا تنها از مواد ارگانیک، شکر قهوه ای و ارده طبیعی کنجد و روغن کنجد استفاده شده است و مناسب برای افرادیست که در استفاده از شیرینیجات محدودیت دارند.